PG Slots PROGRAM GRUPE / DISCIPLINE PROIECTUL HERCULES – Directia Judeteana de Sport Dolj

PROGRAM GRUPE / DISCIPLINE PROIECTUL HERCULES

PROIECTUL HERCULES

 

Craiova, Dolj

24 – 28 octombrie 2022
PROGRAM GRUPE / DISCIPLINE
Prezentarea se va face cu 15 minute mai devreme decât ora de începere a cursului
BASCHET – Sala C.A Stroe (VOINȚA) str. Matei Basarab nr 16
ora 9,30
Grigorie Maria
Călin Maria Natalia
Mihai Voicu Andrei
Crivat Alexandra
Patru Marius Alexandru
Vaduva Sara
Stanescu Ștefan Valentin
Parpala Andrei Cristian
Volintiru David Andrei
Calarasu Rareș
Grigorie Ana
Mihai Voicu Andrei
Surcel Matei
Marian Bianca Maria
Duduianu David
Ghijura Darius Octavian
BASCHET Sala C.A Stroe (VOINȚA) str. Matei Basarab nr 16
ora 10.45
Ilie Mare Mihai Robert
OBRETIN ALEXANDRU ANDREI
Fieroiu Maria
Marian Rares Cristian
Marian Rares Cristian
Radu Ana Luisa
Stancu Evelyne
Fieroiu Elena
Stiuca Andrei
Melnicencu Andrei Cristian
Cicea Ianus Adrian
Odor Alexandru
GIMNASTICĂ – ora 13.30 Sala C.A Stroe (VOINȚA) str. Matei Basarab nr 16
Baluta Nicole Anne Marie
Calin Eliza Ana
Căițatu Antonia -Sofia
Cicea Antonia Teodora
CÎRLUGEA IZABELA MARIA
Crivat alexandra
Istratie Elena Irina
Istratie Maria Iulia
Marian Bianca Maria
Marinescu Mihaela
GIMNASTICĂ – ora 14.30
Neacșu Maximilian Ștefan
Neagoe Razvan
Paraschivu Natalia
RUICA ALEXANDRU
RUICA EDUARD
Sprincenat Ana-Maria Rihanna
Stoian Celine
Tirnaveanu Sofia
Volintiru David Andrei
RADIOAMATORISM – Sala DJS Dolj, str. Gheorghe Doja nr 2
ora 9,00
Paraschivu Stefan
Volintiru David Andrei
Călin Maria Natalia, 7 ani
Patru Marius Alexandru
Ostafe Agnes
CATRINOIU VLAD GEORGE
Marian Rares Cristian
Roman David Andrei
Dragan Tudor
Ciora Radu Ion
NATAȚIE – WATER PARK CRAIOVA
ora 9,00
Angelescu Eva
Calarasu Rares
Ciobanu David Georgian
Constantin Eric Andrei
Creteanu Christian Stefan
Geaburu Alexia Ștefania
Ghita Ana
Giju Filip
Gîju Matei
Mitran David
Nicola Erick Bogdan
Popa Rebeca Mihaela
Preda Ianis Florin
STANUSI ALEXANDRU IONUT
STANUSI IOANA CATALINA
ora10.15
Stefanache Filip Gabriel
Stefanache Vlad Andrei
Stoian Filip
Stoian Mihai
Știucă Cristian
Tiță-Mitrache Ștefan
Volintiru David Andrei
Ganea Antonia Elena
Guna Maria Carolina
Lisandru Sofia
Marinescu Ingrid Elena
Mitran Eduard
Nedelea Luca
Putinei Irina
STĂNESCU ALEXANDRA SOFIA
ora 11,30
Boruz Teodor
Enescu Alexandra
Gegiu Robert Gabriel
Ilie Nicolas Andrei
Momirleanu David Andrei
Badici Radu Alexandru
Badici Vlad Andrei
Enescu Carolina Maria
Ilinca Andreas Daniel
Popa Robert Andrei
Anghel Daria
Boruz Alexia
Lisandru Daria Andreea, varsta 10 ani
Momirleanu Ariana
Roman David-Andrei
ora 12,45
SANTIA ERICK
Savic Vladimir
STANESCU ANAMARIA THEODORA
Tudoran Elena Antonia
Geaburu Luca Mihai
Matei David Ionuț
Nedelea Darius
Sandu Maria Carina
Toma Beatrice Stefania
Dumitru Luiza Stefania 13 ani
Gegiu Fabian Andrei
Ignat David Alexandru
Miu Vlad Mihai
Savic David
Vaduva Sara Maria
ATLETISM – STADIONUL DE ATLETISM, BD. Ilie Balaci nr 8
ora 9,30
Badoi Izabela Gabriela
Neacșu Maximilian Ștefan
MIHAILA DAVID STEFAN
Nițu Andrei Serban
Parpala Andrei Cristian
Patru Marius Alexandru
Alexandra Stefanescu
Stefanescu Alexandra
Robu Timeea Ștefania
Florea Elena Irina
JUDO – SALA CSM CRAIOVA, Str. Stirbei Vodă nr 9
ora 10,00
Volintiru David Andrei
Bucur Eduard Samuel Ștefan
Ciobanu Eric Andrei
Teodorescu Sebastian
Truica Robert Gabriel
Malciu Mihnea Gabriel
Calin Cosmin Mihai
Turculeanu Matei
LUPTE – SALA CSM CRAIOVA, Str. Stirbei Vodă nr 9
ora 11,30
Vasile Flavius
Ionescu Cristian Stefan
Ionescu Laurențiu
Gheorghe Rareș Cristian
Popa Bogdan Andrei
Patru Marius Alexandru
ȘAH – SALA CSM CRAIOVA, Str. Stirbei Vodă nr 9
Ora 17,00
Brujan Vlad
Gavril Radu Mihai
Gheorghe Rareș Cristian
Gheorghe Rareș Cristian
Stoian Filip
Stoian Mihai
Stoian Tudor
Volintiru David Andrei
Tiță-Mitrache Ștefan
ora 18,00
Ilie Mare Mihai Robert
Stanca Andrei
Ilinca Andreas Daniel
Tudoran Elena Antonia
Pirvu Rareș
Slavoiu David Stefan
Belu Mihai
Cruceru Edward
Radulescu Bogdan
Radulescu Rares
SCRIMĂ – SALA LPS P.TRIȘCU CRAIOVA, Str. Tudor Vladimirescu nr 9
ora 9,00
Roman David-Andrei
Petrescu Diana Andreea
OBRETIN ALEXANDRU ANDREI
Paraschivu Stedan
Petrescu Diana Andreea
Calin Cosmin Mihai
CATRINOIU VLAD GEORGE
Stefanescu Alexandra
Sirboiu Iris Maria
Cicea Antonia Teodora
Firoi Mihai Razvan
Firoi Dana Maria
TENIS DE MASĂ – SALA CSS CRAIOVA, Str. Nicolae Titulescu nr 22A
ora 15,00
Stoian Mihai
Stoian Filip
Ilinca Andreas Daniel
tudoran elena antonia
Volintiru David Andrei
Popa Miruna Iris
Petre Brianna Elena
Paraschivu Stefan
Traistaru Alexia
Dumitru Mihai
Popa Dragan Lucian Vladimir
Dragotescu Calin Stefan
Ciora Radu Ion
Livezeanu Luca
Brujan Vlad Cosmin
Balaban Stefania Luiza
Constantinescu Mihnea
Opran Andreea Bianca

Leave a Comment